چهارشنبه 27 شهريور 1398   19:19:27
آخرين ويرايش سایت
چهارشنبه 27 شهريور 1398 18:59:23
امكانات صفحهبيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/5/30 چهارشنبهتوسط اداره استاندارد آبادان صورت پذیرفت:
بازدید از اداره استاندارد آبادان توسط معاون عمرانی فرماندار آبادان
به دعوت از رئیس اداره استاندارد آبادان، دکتر طاهری معاون عمراني فرمانداري شهرستان آبادان، با پرسنل اداره استاندارد شهرستان آبادان در محل اين اداره ديدار و از نزديك در جريان اهم فعاليت هاي اين اداره و همچنين مسائل و مشكلاتي كه با آن مواجه هستند قرار گرفت.
به دعوت از رئیس اداره استاندارد آبادان، دکتر طاهری معاون عمراني فرمانداري شهرستان آبادان، با پرسنل اداره استاندارد شهرستان آبادان در محل اين اداره ديدار و از نزديك در جريان اهم فعاليت هاي اين اداره و همچنين مسائل و مشكلاتي كه با آن مواجه هستند  قرار گرفت.
در ابتدای این دیدار علی رشیدوند رئیس اداره استاندارد آبادان، ضمن ارائه شرح  وظایف این اداره، گزارش کاملی از عملکرد اداره استاندارد آبادان ارائه و موضوعاتی که در حوزه فعالیت معاونت عمرانی فرمانداری هستند از قبیل استانداردسازی فرآورده های مصالح ساختمانی از جمله کارگاه های تولید تیرچه و استاندارد سازی تجهیزات تفریحی و زمین های بازی را مطرح کردند.
در ادامه دکتر طاهری ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت پرسنل اداره استاندارد آبادان اظهار داشتند: مسئولیت اداره استاندارد در این شرایط سخت، بسیار بزرگ و خطیر است زیرا استاندارد سازی کالاها و خدمات باعث رونق تولید خواهد شد و ما همگی باید در جهت رونق تولید گام برداریم.
وی در ادامه اظهار داشتند: با توجه به اهمیت موضوع استانداردسازی کالاها و خدمات در حوزه معاونت عمرانی فرمانداری با دعوت از ارگان های ذیربط در کمیته استانداردسازی در فرمانداری ویژه آبادان پیگیری شود.
در ادامه ایشان از آزمایشگاه همکار برنا آزمون پارس بازدید کردند.
 

نسخه قابل چاپ
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.